Arkadaş Takip

Arkadaş Takip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arkadaş Takip uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarınızdan tüm dostlarınızın konumlarını anlık olarak takip etmeniz mümkün.

Arkadaş Takip uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ailelerini, dostlarını ve diğer tanıdıklarını kolayca takip edebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve onların ne zaman nerede olduğunu kolayca harita üzerinde görmek istiyorsanız hiç vakit geçirmeden kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Tabii ki bu işlemi yapabilmek için takip etmek istediğiniz kişilerin cihazlarında da uygulamanın kurulu olması gerektiğini unutmamalısınız.

Kolay kullanılır bir arayüze sahip olan uygulama, kimlerin sizi takip edebileceğine izin vermenize imkan tanıyor ve böylece istemediğiniz kişilerin takip etmesine engel olabiliyorsunuz. Özellikle çocuklu ailelerin çocuklarının konumlarını takip ederek merak içerisinde kalmamalarına yardımcı olması tercih sebeplerinden bir tanesi olacaktır.

Tek bir harita üzerinde tüm size izin veren dostlarınızın konumlarını tek şekilde görebiliyor, hatta belirlediğiniz kişiler yakınlarınıza geldiklerinde uyarı mesajı almayı da sağlayabiliyorsunuz. Her ne kadar pil dostu bir uygulama olsa da devamlı GPS kullanımının batarya kullanımını normalin biraz üzerine çıkarabileceği elbette unutulmamalı. GPS olmadan yapılan yer tespitlerinde ise bir kaç kilometreye varan sapmalar olabildiği için dikkatli olunmalı.

Haritada görüntülediğiniz kişilerin üzerine tıkladığınızda, o kişilerin konum tarihçesini görüntülemeniz de mümkün. Böylece kimin nerede ne yaptığını anlık olarak görebiliyorsunuz. Uygulamanın aktif bir internet bağlantısı gerektirmesi ise tabii ki hem başkalarının sizi takibi ve sizin başkalarını takibiniz göz önüne alındığında gayet doğal.

YORUMLAR