Battle Warships

Battle Warships
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Warships Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Battle Warships, inanılmaz grafiklere sahip bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Android tablet ve telefonlarınız üzerinden oynayabileceğiniz bu oyunda denizlere açılıyor ve düşmanlarınızı birer birer yok ediyorsunuz.

Açık okyanuslarda geçen Battle Warships oyununda suyun üzerinde kendinize bir imparatorluk inşa ediyorsunuz. Tehlikeli sularda geçen oyunda kendinize gelişmiş bir strateji oluşturmalı ve düşmanlarınızı alt etmelisiniz. Donanmanızı geliştirebilir ve daha güçlü bir imparatorluk haline gelebilirsiniz. Aynı zamanda rol yapma oyunu tarzında bir oyun olan Battle Warships'da gelişmiş ordu silahlarına sahip olabilir ve aynı zamanda onları geliştirebilirsiniz. 20'den fazla hava aracı, 20 farklı tarz gemi ve inanılmaz savaş sahneleriyle bu oyuna bağımlı olacaksınız. Savaş oyunu sevenler için biçilmiş kaftan bir oyun olan Battle Warships, aynı zamanda düşük boyutuyla da telefonunuzu yormayacak.

Oyunu Özellikleri;

  • İnanılmaz gerçekçi grafikler
  • 20'den fazla hava aracı
  • 20'den fazla destroyer
  • Online oyun
  • Gerçekçi savaş sahneleri

Battle Warships oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.