Battleship War

Battleship War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battleship War, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

Battleship War, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir gemi oyunu. Savaş oyunlarını seviyorsanız ve gemiler ilginizi çekiyorsa Battleship War'ı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

Hepimiz denizi çok seviyoruz fakat bazılarımız gemileri çok seviyor bazılarımızsa gemi yolculuklarından nefret ediyor. Siz de gemileri seven kesimdenseniz gemi temalı oyunları da seviyorsunuzdur diye tahmin ediyorum.

5 milyona yakın indirilme sayısıyla dikkat çeken Battleship War da başarılı gemi oyunlarından bir tanesi. Oyunda kendi geminizle savaşa gidiyor ve düşman gemilerini alt ederek yok etmeye çalışıyorsunuz.

Oyunun kontrolleri ve oyun yapısı gayet kolay olduğu gibi öğrenmesi de uzun sürmüyor. 10 saniye içerisinde nasıl oynandığını çözebiliyorsunuz. Böylece anında aksiyona atılabiliyor ve heyecanlı savaşlara girebiliyorsunuz.

Oyunu oynamak için iki parmağınızı kullanıyorsunuz. Sağ elinizde kamera bakış açısını döndürürken sol elinizle de gemiyi döndürerek yürütüyorsunuz. Bu esnada yine sağ elinizle füzelere basarak ateş ediyorsunuz.

Karşınıza sürekli olarak yeni gemiler çıkıyor ve uzun süre boyunca dayanmaya çalışıyorsunuz. Bu arada denizin üzerinde beliren füzeleri ve cephaneyi toplamanız gerekiyor. Böylece daha uzun süre ateş edebiliyorsunuz.

Hoş grafikleri ile de dikkat çeken oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.