Before After Collages 1.0 (Android)

Before After Collages

1.0
Before After Collages
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Before After Collages öncesi ve sonrası şeklinde fotoğraflar yaratmanıza yardımcı olan bir uygulamadır

Before After Collages kullanıcılara öncesi sonrası şeklinde fotoğraflar hazırlama imkanı veren bir mobil fotoğraf düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Before After Collages zaman içerisinde geçirdiğiniz değişimleri göze hoş görünen bir şekilde karşılaştırmanızı mümkün kılıyor. Çoğu zaman verdiğimiz kiloları, çocukluktan beri geçirdiğimiz değişimleri veya benzeri değişimleri karşılaştırmak ve sergilemek isteyebiliyoruz. İşte Before After Collages kullanarak bu tür karşılaştırma kolajları hazırlayabiliyoruz.

Before After Collages'de 2 farklı fotoğrafı seçiyorsunuz ve sonrasında bu iki fotoğraf aynı kare içerisine yerleştiriliyor. Uygulama size farklı kolay kalıpları sunmakta. Bu sayede tercihlerinize uygun fotoğraf kolajını oluşturabiliyorsunuz. Uygulamada sadece 2 parmağınızı kullanarak fotoğraflarınızı yerleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz fotoğraf kolajlarınızı bitirmeden önce çeşitli düzenleme işlemleri de yapabilirsiniz. Fotoğraf kolajlarınıza yazı ekleyebiliyor veya kendiniz çizim yapabiliyorsunuz.

Before After Collages fotoğraf kolajınızın arka planını değiştirmenize de imkan tanıyor. Uygulamayla arkadaşlarınıza komik şakalar da hazırlayabilirsiniz. Before After Collages hazırladığınız kolajları kaydedip paylaşmanıza izin veriyor.

YORUMLAR