Blitzcrank's Poro Roundup

Blitzcrank's Poro Roundup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blitzcrank's Poro Roundup ilerlemeli bir mobil aksiyon oyunudur

Blitzcrank's Poro Roundup bilgisayarlarda bir hayli popüler olan League of Legends oyununun geliştiricisi Riot Games tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan side scroller türünde, yani ilerlemeli bir aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blitzcrank's Poro Roundup, League of Legends Arcade kutlamaları nedeniyle geliştirilmiş bir oyun. Bu nedenle oyun sadece 21 Eylül 2015 tarihine kadar indirilebilecek. Blitzcrank's Poro Roundup'da ana kahramanımız birçok oyuncunun gönlünü kazanmış olan robotik golem Blitzcrank. Oyunun hikayesi Blitzcrank'ın sevimli dostları olan poroların Naron Nashor tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Her ne kadar bir robot olsa da güzel bir kalbi varmışçasına hareket eden kahramanımız dostlarını kurtarmak için harekete geçerek maceraya atılıyor. Biz de kahramanımıza eşlik ederek eğlenceye ortak oluyoruz.

Blitzcrank's Poro Roundup'da temel amacımız poroları, Baron Nashor onları midesine indirmeden kurtarmak. Oyunda Blitzcrank süreki koşarken onu yönlendiriyoruz ve düşmanlarını durdurmaya çalışıyoruz. Bir yandan da bizi kovalayan dev yaratıktan kaçmaktayız. Bu maceramızı 11 seviye boyunca devam ettirirken 4 farklı LoL şampiyonu ile oyunu oynayabilmemiz mümkün. Kahramanlarımız için farklı güçlendirme seçenekleri ve kostümler oyun içerisinde bizi bekliyor.

8 bit renkli grafiklere sahip olan Blitzcrank's Poro Roundup hızlı ve eğlenceli bir arcade oyun olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR