Blockadillo 0.4.2 (Android)

Blockadillo

Blockadillo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blockadillo, atari oyunlarını andıran grafikleri ile android mobil cihaz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir blok parçalama oyunu.

Blockadillo, atari oyunu tadında geliştirilen bir blok parçalama oyunu. Android telefon ve tablet sahibi kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan oyundaki amacınız her bölümdeki tüm blokları parçalamak. Blokları parçalamak için ise bir Armadillo(tespih böceği) kontrol ediyorsunuz.

Rengarenk blokların tamamını parçalayarak geçmeniz gereken bölümlerde, Armadillo'nuz ile ilerlerken sizi durdurmak isteyen tuzaklardan kaçmanız gerekiyor. Yukarı ve aşağı doğru otomatik olarak hareket eden Armadillo'yu siz sadece sağa ve sola doğru hareket ettiriyorsunuz. Eğer bu tür oyunlara alışık değilseniz ilk başta biraz zorlanabilirsiniz fakar bir kaç oyundan sonra alışarak bölümleri birer birer geçmeye başlayacağınızı düşünüyorum.

40 farklı bölümden oluşan oyunda her bölümün heyecanı farklı. Ayrıca ücretsiz olarak sunulan 40 bölümden sonra satın alarak oynayabileceğiniz 40 bölüm daha bulunuyor. Bu satın alma işlemini uygulama içerisindeki mağazadan yapabiliyorsunuz.

Eski ve retro oyunlar oynamayı seviyorsanız ve boş zamanlarınızı eğlenceli bir oyun ile doldurmak istiyorsanız, Blackadillo, Android cihazlarına ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel bir oyun.

YORUMLAR