BokehPic 1.6.0 (Android)

BokehPic

BokehPic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BokehPic uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda fotoğraflarınıza ücretsiz olarak bokeh efektleri ekleyebilirsiniz.

BokehPic uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf efektlendirme ve filtre ekleme uygulaması olarak karşımıza çıktı ve hem bol seçenekleri hem de kolay kullanımıyla dikkatimizi çekti. Uygulamanın Bokeh adı verilen özel simge efektlerini fotoğraflara eklemeye izin vermesi sayesinde daha renkli ve güzel görünen fotoğraflar elde edebilirsiniz.

BokehPic uygulamasını içerisinde tam olarak 70 adet bokeh bulunuyor ve böylece renkli, transparan ikonları resimleriniz üzerine istediğiniz gibi yerleştirebiliyorsunuz. Bu efektlerin parlaklıklarını, pozisyonlarını istediğiniz gibi ayarlayabiliyor, dilerseniz filtreleri de kullanarak bütün bir fotoğraf üzerinde işlemler de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Düzenlediğiniz fotoğraf ve resimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz kullanabileceğiniz sosyal paylaşım butonları da uygulama içerisinde yer alıyor. Dolayısıyla elde ettiğiniz güzel sonuçları tüm dostlarınıza ve ailenize de sunabilirsiniz.

Uygulama isterseniz direkt olarak kendi içerisinden fotoğraf çekilmesine izin veriyor, dilerseniz de galerinizde hali hazırda bulunan fotoğrafları efektlendirme amacıyla kullanabiliyorsunuz. Düzenlenen fotoğrafları yeniden galerinize kaydetmek ve daha sonra kullanmak amacıyla saklamak da mümkün. Eğer yeni ve ilginizi çekebilecek bir fotoğraf efektlendirme uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR