Broadsword: Age of Chivalry 1.01b (Android)

Broadsword: Age of Chivalry

Broadsword: Age of Chivalry
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Broadsword: Age of Chivalry mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu

Broadsword: Age of Chivalry bizi Orta Çağ'a konuk eden ve dönemin efsanevi savaşlarına tanıklık etmemizi sağlayan bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sıra tabanlı strateji oyunu olan Broadsword: Age of Chivalry'de oyunculara 4 farklı taraftan birini seçme imkanı veriliyor. İngilizler, Fransızlar, İspanyollar veya Hapsburglar'dan birini seçtikten sonra oyuna başlıyoruz ve birliklerimizi savaş alanına sürüyoruz. Orta Çağ'a özgü savaş birimlerini yönettiğimiz oyunda şovalyelere, okçulara, mancınıklara, mızrakçılara ve atlı birliklere komuta edebiliyoruz. Ayrıca oyundaki taraflar kendilerine özel birliklere de sahipler. Bütün bu birimlerin yanısıra Orta Çağ'ın önemli kralları ve kahramanları oyunda bizi bekliyor. Bu kahramanların sahip oldukları özel yetenekler savaşların gidişatını değiştirebiliyor.

Broadsword: Age of Chivalry'de satranç benzeri bir oyun yapısı mevcut. Oyunda hamlemizi yaptıktan sonra takibimizin karşı hamlesini bekliyoruz ve ona göre stratejimizi belirliyoruz. Savaş animasyonları ise 3 boyutlu olarak canlandırılıyor. Böylece kararlarımızın sonuçlarını gerçek zamanlı olarak görebiliyoruz.

Broadsword: Age of Chivalry dilerseniz tek başınıza senaryo moduna oynayabilirsiniz, dilerseniz internet üzerinden çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Broadsword: Age of Chivalry'nin ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir. Oyunda farklı hava şartlarında savaşmamıza imkan veriliyor.

YORUMLAR