Camera51 1.0.8 (Android)

Camera51

Camera51
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Camera51 uygulaması ile Android akıllı telefonlarınızdan fotoğraf çekerken zorlanmadan yüksek kaliteli çekimler elde edebilirsiniz.

Camera51 uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf çekme, yani kamera uygulaması olarak hazırlanmış ve sahip olduğu yüksek kaliteli çekim olanağı sağlayan araçları kullanarak hiç zorlanmadan en güzel anıları en iyi şekilde ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Her ne kadar işlemler için biraz güçlü bir telefona ihtiyaç duysa da, kalbur üstü cihazlarda sorunsuzca çalışabiliyor.

Uygulamanın en çok dikkat çeken yanı, fotoğrafları çekmeden önce anlık olarak ekranda otomatik analizler gerçekleştirmesi. Bu analizlerden faydalanarak çekim butonuna bastığınızda en optimum anı belirliyor ve çekimi bu ana göre gerçekleştiriyor. Tabii ki manuel çekimlerden hoşlanan ve odak noktasını kendisi belirlemek isteyenler de bu imkana sahipler.

Cihazınızın hem arka kamerasını hem de ön kamerasını kullanma kabiliyetine sahip olan uygulama, selfie çekimleri esnasında da normal çekimlerde olduğu gibi optimum anı tespit ediyor. Eğer fotoğraflarınızda odaklanmak istediğiniz birden fazla nokta varsa, üç taneye kadar farklı odak noktası da belirleyebiliyorsunuz.

Çekim sırasında fotoğrafı kötü görünür hale getirebilecek bir nesne ekrana giriş yaparsa bunu size hemen bildiren Camera51 sayesinde şaka yapmak isteyen arkadaşlarınıza da engel olabiliyor ya da yanlış çekimlerden kaçınabiliyorsunuz. Fakat uygulamanın 3:4 çekim oranına sahip olması nedeniyle bazı akıllı telefonların kameralarıyla uyumsuz olabileceğini de eklemek gerek.

Yeni, etkili ve hızlı bir kamera uygulaması arayanların göz atmaları iyi olacaktır.