Çamlıca Kapak Futbolu

Çamlıca Kapak Futbolu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    555

  • Üretici

    RZV Digital Media

Çamlıca Kapak Futbolu, lise sıralarında oynadığımız kapak futbolu oyununu başarıyla mobil dünyaya aktarıyor.

Büyük küçük herkes en az bir kere de olsa gazoz kapağıyla futbol maçı yapmıştır. Meşrubat sektörünün önde gelen isimlerinden olan Çamlıca yepyeni mobil oyun projesiyle başarısını dijital dünyada da devam ettireceğe benziyor. Hem iOS hem de Android cihazlar için sunulan Çamlıca Kapak Futbolu tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyunu indirip denediğimizde karşımıza üstüne düşünülmüş ve emek verilmiş bir oyun çıktı. Kapakla futbol oynama gibi basit bir fikir üzerine kurulu olmasına rağmen çoğu şut çekme ve futbol oyununu rahatlıkla sollayacak düzeyde bir kaliteye sahip.

Oyunda Çamlıca gazoz kapaklarını kullanarak arkadaşlarımızla maç yapıyoruz. Amacımız şut çekeceğimiz kapağı iki kapak arasından geçirip kaleye gol atmak. Belirtmeden geçmeyelim, kale baş parmağın kaleceğini üstlendiği ellerden oluşuyor. Kolay lokma değil!

Oyunda toplam üç hakkımız var. Eğer üç kere gol atamazsak başarısız oluyoruz. Sosyal medya desteği de sunan Çamlıca Kapak Futbolu’nda elde ettiğiniz puanları Facebook, Twitter gibi sosyal medya kanalları üzerinde paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR