Camra

Camra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Camra, doğrudan bulutta fotoğraf ve video çekmenize izin veren ücretsiz bir Android uygulaması.

Camra, düşük depolama alanına sahip Android telefon kullanıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir uygulama. Fotoğraf ve videolarınızı doğrudan bulutta çekerek telefonunuzun alanından kazanmanıza imkan tanıyan uygulama ücretsiz olarak 5GB alan sunuyor.

Gerek yüksek kalitede mobil oyunlar, gerekse de video ve fotoğraflar telefonumuzda oldukça fazla alan işgal ediyor. 16GB dahili alanın bir kısmının işletim sistemine gittiğini de hesaba kattığımızda eğer hafıza kartımız yoksa oynadığımız oyunları silmek, fotoğraf ve videoları buluta yedeklemek durumunda kalıyoruz. Camra adlı uygulama, fotoğraf ve videoları doğrudan bulut ortamda çekmemize izin veriyor. Böylelikle de hafıza kartına ihtiyaç duymadan, telefonun da hafızasını düşünmeden dilediğimiz kadar fotoğraf, video çekebiliyoruz. Videolar yükleme esnasında çevrilerek sunuculara aktarıldığından videoları çok geçmeden (çok iyi bağlantıya sahipseniz anında) görüntüleyebiliyorsunuz.

Fotoğraf ve videoları sosyal ağ uygulamalarına benzer şekilde sunan (video, videonun nerede ve ne zaman çekildiği, etkiletleme, paylaş seçeneği) Camra, 5GB alanı ücretsiz sunuyor. Aylık 0.99 dolar ödeyerek 100GB alana sahip olabiliyorsunuz.

YORUMLAR