Car Parking Free

Car Parking Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Parking Free tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz, yüksek kaliteli bir araba park etme oyunu.

Araba park etme oyunlarından hoşlanıyorsanız Car Parking Free bu kategoride seçebileceğiniz kaliteli yapımlardan bir tanesi. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda farklı araçları bizden istenen yerlere park etmeye ve bu sayede yüksek puanlar almaya çalışıyoruz.

Oyunda kullanılan grafikler bu tarz oyunlarda görmeyi istediğimiz fakat ne yazık ki birçoğunda göremediğimiz türden. Araba ve çevre modellemeleri detaylı bir şekilde hazırlanmış. Kısaca grafiklere bağlı olarak herhangi bir problemle karşılaşacağınızı veya hayal kırıklığına uğrayacağınızı düşünmüyorum.

Grafiklere ek olarak kontrol mekanizması da kusursuz bir şekilde işliyor. Ekran üzerinde yer alan pedalları ve direksiyonu kullanarak araçlarımızı kullanabiliyoruz. Direksiyon ve pedalların tasarımları göze hoş görünüyor. Elbette sağladıkları kontrol hissi de gayet iyi. Bu tarz bir oyunda görmeye alıştığımız gibi Car Parking Free’de de bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk birkaç bölümle oyuna alışıp sonraki bölümlerde görevlere odaklanabiliyoruz.

Sonuç olarak Car Parking Free bu kategorinin başarılı temsilcilerinden bir tanesi. Eğer boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir park etme oyunu arıyorsanız Car Parking Free’yi denemeniz iöneriyorum.

YORUMLAR