Car Racing

Car Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Racing, eskiden atarilerde oynadığımız 2 boyutlu araba yarışı oyunlarına oldukça benzeyen oynaması eğlenceli ve tamamen ücretsiz bir Android oyunudur.

Car Racing, son derece basit bir oynanışa ve grafiklere sahip olmasına rağmen oynarken eğlendiren ve güzel vaki geçirmenizi sağlayan bir Android araba yarışı oyunudur. Oynadıkça daha da oynamak isteyeceğiniz Car Racing'deki amacınız gidebildiğiniz en uzak mesafeye gitmek. Ne kadar uzaklık gittiğinizi oynarken ekranın sol altından mil olarak görebiliyorsunuz.

90'lı yıllarda büyüyen bir çocuksanız çok daha iyi anlayacağınız bir oyun aslında Car Racing. Çünkü o dönemler çocukların en büyük eğlence aleti olan aterilerde çok benzer bir oyun bulunuyordu. Kuş bakışı olarak oynayarak şerit dğeiştirmek için sağ ve sol yapabiliyorsunuz. Yol üzerinde ilerlerken önünüze çıkan diğer araçlara ve engellere çarpmadan maksimum mesafeyi gitmelisiniz. Her oyun için 3 hakkınız bulunuyor. Ayrıca oyun içerisindeki müziği ve oyunu durdurmak gibi isteklerinizi de ekranın sağ altındaki yeşil tuşlara basarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Car Racing oyununun en büyük artılarından bir tanesi oyunun düşük donanımlı cihazlarda bile rahatlıkla çalışması. Android 1.6 ve üzeri işletim sistem gereksinimi olan oyun hemen hemen piyasadaki tüm Android telefon ve tabletlerde çalıştırılarak oynanabilir.

Hem arabaları hem de polisleri atlatarak en uzun mesafeye gitmeye çalışacağınız oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek boş vakitlerinizi güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

YORUMLAR