Carobot

Carobot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Carobot mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Carobot oyunculara tıpkı Transformers filmlerindeki gibi arabaya dönüşebilen robotları savaştırabilme imkanı veren bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Carobot'ta geleceğe yolculuk ediyoruz ve teknolojinin çok gelişmiş olduğu bir çağa konuk oluyoruz. Yapay zeka o kadar gelişmiştir ki bu yapay zekaya sahip olan botlar, kendilerini geliştiren insanlarla eşit olduklarını iddia ederek ayaklanmışlardır. Bazı botlar ise kontrolden çıkarak sokaklarda terör estirmeye başlamıştır. İnsanoğlu ise bu kontrolsüz botları durdurmak için bazı robotları programlayarak botların peşinden gönderiyor. Biz de bu robotlardan birini kontrol ederek savaşmaya başlıyoruz.

Carobot, TPS, yani 3. şahıs kamera açısıyla oynanan bir aksiyon oyunu. Oyuncular oyunda açık bir şehir haritasında botları avlıyorlar. Kontrol ettiğimiz robotlarla hızlı yol almak için bir arabaya dönüşebiliyoruz. Botlarla karşılaştığımızda ise robot halimize dönüyoruz. Bu moddayken sınırsız cephaneye sahibiz.

Carobot bir rol yapma oyununa benzeyen öğeler de içeriyor. Oyuncular oyunda ilerledikçe robotlarını geliştirebilmekteler.

YORUMLAR