Chaos Word

Chaos Word
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kelime oyunudur.

Chaos Word, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kelime oyunudur. Kolay kontrolleri ve göze hoş gelen grafikleri ile dikkat çeken Chaos Word, Tap Tap Monsters oyununun geliştiricisi olan infinitiypocket tarafından geliştirilmiş.

Oyunda amacınız ekrandaki harfleri sürükle bırak yöntemiyle doğru yerlerine götürerek anlamlı bir kelime oluşturmak. Türkçe desteği olmadığı için İngilizce olarak oynanan bu oyunda biraz İngilizce kelime bilgisi gerekiyor.

Oyunu ilk açtığınızda karşınıza bir öğretici rehber çıkıyor ve bu sayede oyuna kolayca adapte olabiliyorsunuz. Ekranda karşınıza çıkan kelimeleri doğru bir şekilde düzenlemek için yukarıda ipucu şeklinde bir kelime de bulunuyor.

Ayrıca her bölümde yeri değiştirilemeyen bir kaç harf oluyor, böylece kelimenin baş veya son harfini bilerek oynayabiliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe kazandığınız deneyim puanlarıyla da takıldığınız noktalarda çözümü açtırabiliyorsunuz.

Oyundaki klasik paketin haricinde açtırılabilir çeşitli paketler de bulunmakta. Eğer siz de kelime oyunlarını seviyorsanız, Chaos Word'ü indirip denemelisiniz.

YORUMLAR