Charles 2 2.0 (Android)

Charles 2

2.0
Charles 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Charles 2, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Charles 2, geliştirdiği oyunlarla bizleri telefonların başına kitleyen 111Percent firmasının yeni oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bir hayli zorlu bölümlere sahip olan oyunda düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyunda parmağınızı ekranda hareket ettirerek düşmanlarınızdan kaçıyor ve aynı zamanda karşı saldırı yapabiliyorsunuz. Sevimli grafikleri ve oynanışıyla da ilgi çeken oyunda arkadaşlarınıza da meydan okuyabiliyorsunuz. Kolay ve eğlenceli yapısıyla da ön plana çıkan oyunda 255 zorlu bölüm yer alıyor. BBTAN, CCTAN ve DDTAN gibi eğlenceli oyunlarıyla bizlerin can sıkıntısını söküp alan 111Percent, yine zevkli ve bağımlılık yapıcı bir oyun ortaya çıkarmış gibi görünüyor. Diğer oyunlarda olduğu gibi kolay arayüze sahip olan oyunda hoş animasyonlar ve farklı kontroller yer alıyor. Rengarenk tasarımı ve sürükleyici yapısıyla Charles 2'yi sakın kaçırmayın.

Eğer bu tarz bir beceri ve aksiyon oyunu arıyorsanız Charles 2'yi mutlaka denemelisiniz. Charles 2'yi Android cihazlarııza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR