Chat Meydanım

Chat Meydanım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chat Meydanım uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan yeni arkadaşlar bulabilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz.

Chat Meydanım uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından keyifli sohbetler gerçekleştirebilecekleri ve yeni arkadaşlar edinebilecekleri bir sohbet odası uygulaması olarak karşımıza çıktı. Sohbet etmenin yanında telefon numarası vermeden çağrılar gerçekleştirme imkanını da kullanıcılara sunan uygulama, ücretsiz olsa da içerisindeki konuşma dakikaları için uygulama içi satın alma seçenekleri barındırdığını belirtmek gerek.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profil bilgilerinizi dolduruyorsunuz ve daha sonra potansiyel olarak sohbet edebileceğiniz kişileri tarayabiliyorsunuz. Tabii ki isterseniz grup sohbeti odalarına girebilir ve ilginizi çeken konulara dair sohbetlere de katılabilirsiniz. Her ne kadar pek çok ilgi alanına dayalı oda barındırsa da uygulamadaki en kalabalık bölümün aşk bölümü olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Eğer biriyle sohbet ettikten sonra o kişiyle sesli olarak konuşmak istiyorsanız ancak telefon numaranızı vermek istemiyorsanız uygulamanın kendi arama fonksiyonundan faydalanabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde Chat Meydanım uygulaması bir aracı olarak davranıyor ve dünyanın her yanındaki kişileri kendi numaranız görünmeden arayabiliyorsunuz. Tabii ki arama fonksiyonu için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini de unutmayın.

Oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olan uygulamanın işlevselliği, üye sayısı arttıkça daha da artacaktır. Lakin zaman zaman yeteri kadar üyenin olmadığını farketmeniz de mümkün. Yeni insanlarla tanışmak ya da aşk hayatını renklendirmek isteyenlerin göz atmak isteyebilecekleri yerli uygulamalardan birisi olarak deneyebilirsiniz.

YORUMLAR