Checkpoint Champion

Checkpoint Champion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    80

  • Üretici

    Protostar

Checkpoint Champion, mini arabalarla zorlu görevleri tamamlamanız gereken eğlenceli bir Android yarış oyunu.

Checkpoint Champion, kumlu, sulu, çimli, çamurlu pistlerde mini arabalarla yarıştığımız bir Android oyunu. Yarış oyunları oynamaktan keyif alıyor ve görsellikten ziyade oynanışa (eğlence dozuna) bakıyorsanız satın alım yapmadan sonuna kadar gidebileceğiniz bu oyuna bir şans vermelisiniz.

Mini arabalarla zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalıştığımız oyuna giriş yaptığımızda kısa bir öğrenim sürecinden (test te diyebiliriz aslında) geçiyoruz. Arabamızı nasıl kontrol edeceğimizi ve pistlerde dikkat etmeniz gereken noktaları öğrendikten sonra ufak görevlere adım atıyoruz. Sürüş yeteneğimizi ölçen 40’dan fazla görevin tümünü tamamladığımızda - ki bunlar kolay görünmesine karşın oldukça zaman alıyor – şampiyon unvanını almış oluyoruz. Tabii ki görevlerin yanında her gün karşımıza çıkan ödüllü etkinlikler de bulunuyor.

Retro görselleriyle eski atari yarış oyunlarını hatırlatan Checkpoint Champion’un kontrol sistemi oldukça basit. Arabamızı yönlendirmek için tek yapmamız gereken ekranın sağ / soluna dokunmak. Bazen aniden hızlanmak için ekranın her iki yanına da basılı tutmanız gerekiyor. Kontrollerin basit oluşunun oynanışı basitleştirmediğini belirteyim. Arabamızı tepe kamera açısından gördüğümüz ve yollar çok dar ve zorlu (kum, su birikintisi, çamur) olduğundan görevleri ilerleyen vakitlerde yapmamız zorlaşıyor.

YORUMLAR