Chest Quest

Chest Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chest Quest, ANdroid işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak dikkat çekiyor.

Chest Quest, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz, mizahi yönü kuvvetli, eğlenceli ve sürükleyici bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda sevimli dostumuz Perry'ye tehlikeli köpekbalığı Shay'e karşı olan mücadelesinde yardım etmeye çalışıyoruz.

Oyunda yapmamız gereken şey ekranda dizili olan kartları tek tek açmak ve aynı objeye sahip olanları eşleştirmek. Kartların eşlerini bulmak için iyi çalışan bir hafızaya sahip olmamız gerekiyor. Kartların nerede olduklarını aklımızda tutmalıyız. Kartları açmak için üzerlerine tıklamak yeterli oluyor.

Hafızaya dayalı bir bulmaca oyunu olan Chest Quest'te farklı oyun modları bulunuyor. Bu modlar oyunun kısa süre içerisinde tekdüze bir yapıya kavuşmasına engel olmak üzere özel olarak eklenmiş. Açıkçası başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Sürekli aynı modu oynamaktansa oyunculara yedi farklı seçenek sunulmuş olması hoşumuza gitti.

Chest Quest'te 50 bölüm bulunuyor. Bu bölümler, bulmaca oyunlarında görmeye alışkın olduğumuz gibi kolaydan zora doğru ilerleyen bir yapıya sahip.

Her yaştan oyunseverin beğenisini kazanacağını düşündüğüm Chest Quest, hafızaya dayalı bir bulmaca oyunu arayanların tercih etmeleri gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR