Chocolate Village

Chocolate Village
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chocolate Village, ANdroid cihazlar için geliştirilmiş bir üçlü eşleştirme oyunu.

Chocolate Village, eşleştirme oyunlarına ilgi duyan oyunseverlerin tamamen ücretsiz olarak oynayabilecekleri bir seçenek. Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere hazırlanmış olan bu oyunda üç tane benzer objeyi yan yana getirip eşleştirmeye çalışıyoruz.

Bilindik üçlü eşleştirme oyunları çizgisinde ilerleyen Chocolate Village'da git gide artan bir zorluk mekanizmasına yer veriliyor. İlk bölümlerden oyunun genel işleyişini anlıyor, sonrasındaki bölümlerde ise gerçek performansımızı sergileme fırsatı elde ediyoruz. Facebook desteği de sunan Chocolate Village, bu özelliği ile arkadaşlarımızla mücadele edebilmemize imkan veriyor.

Oyunun en güzel yanlarından birisi farklı cihazlara uyum sağlıyor olması. Akıllı telefonumuz üzerinde bıraktığımız yerden, tabletimizle oyuna devam edebiliyoruz. Bu özellik, seviye kaybetmeden ilerleyebilmemize imkan veriyor.

Chocolate Village'da şekerlemeleri hareket ettirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz veya şekerlerin üzerine tıklamamız yeterli oluyor. Gofretler, çikolatalar, şekerler, kekler ve dondurmalardan oluşan bu macera tatlıya ve eşleştirme oyunlarına ilgisi olanların seveceği türden bir deneyim sunuyor.

YORUMLAR