Cinemaximum 1.1.0 (Android)

Cinemaximum

Cinemaximum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cinemaximum uygulamasında sinema film seansları, film fragmanları, kampanyalar ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Cinemaximum, “Film sinemada izlenir” diyenlerin vazgeçilmez uygulaması ve yenilenen haliyle hem filmler hakkında bilgi almak, hem de sinema bileti almak oldukça basit. Türkiye’nin en büyük sinema zincirinin Android uygulamasını sinema filmlerini kaçırmıyorsanız kesinlikle indirmenizi öneririm.

30’dan fazla şehirde 80’den fazla sinema ve 700’e yakın salon sayısıyla Türkiye’nin en büyük sineması Cinemaximum’un mobil uygulaması uzun süredir mevcuttu ancak fazla kullanışlı değildi. Nihayet yenilenmiş yüzüyle bizleri karşılayan sinema uygulamasında vizyondaki ve vizyona girecek filmler hakkında bilgi alma (vizyon tarihi, yaş aralığı, dublaj ve altyazı bilgisi, formatı, filmin özeti ve oyuncuları) ve fragmanını izleme dışında biletinizi uygulama içerisinden birkaç adımda zahmetsizce satın alabiliyorsunuz. Dilerseniz şehir, sinema, format ve tür bazında filtreleme yaparak ailenizle, sevgilinizle veya dostlarınızla izleyebileceğiniz en uygun filmleri rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Mars Cinema Club üyeleri de unutulmamış. Bilet puanınızı, hediye bilet sayınızı, menü puanınızı görebiliyor ve size özel sunulan kampanyaları takip edebiliyorsunuz.

YORUMLAR