ClickLight Flashlight 1.5.0 (Android)

ClickLight Flashlight

ClickLight Flashlight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ClickLight Flashlight uygulaması sayesinde Android cihazınızın fenerini kolayca aktif hale getirin.

ClickLight Flashlight uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz en etkili flaş ışığı yakma uygulamaları arasında yer alıyor. Hem çok sayıda geniş seçeneğe sahip olması, hem de çok kolay kullanılabilen bir yapı sunması sayesinde ilk tercihleriniz arasına gireceğini düşünüyorum. Biraz kısıtlamalı olsa da uygulamanın bu ücretsiz sürümü pek çok ihtiyacınızı karşılamakta yeterli olacaktır. Eğer daha fazla özellik isterseniz uygulama içi satın alma seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz.

Uygulamanın en temel işlevi, cihazınızın flaş ışığının ekranı kilitleme butonuna iki defa basılarak yanmasını sağlamak. Böylece ekrandaki herhangi bir butona dokunmadan direkt olarak ekranı kilitleme butonuyla flaşı açıp kapatmak mümkün hale geliyor. Ancak bu noktada ekranın gerçekten açılıp sonra kapanması gerektiğini unutmamalısınız. Dolayısıyla alt düzeydeki yavaş veya eski cihazlarda uygulamanın bu işlevi biraz sorun yaratabiliyor.

Güç butonundan kaynaklanabilecek sorunlar için uygulama widget desteği, kilit ekranı butonu desteği ve direkt olarak uygulama içinden feneri açma desteği de barındırıyor. Eğer benzer uygulamaları yeterince detaylı bulmuyorsanız ClickLight Flashlight'ın işinizi göreceğini düşünüyorum.

Sahip olduğu pek çok gelişmiş ayar ve basma süresi belirleme seçeneği sayesinde kullanırken istediğiniz gibi özelleştirebileceğinize inanıyorum. Yeni bir fener uygulaması arayanlar kesinlikle göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR