Connect

Connect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Connect uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarınızdan dostlarınızın yerlerini görebilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Connect uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarını kullanarak dostlarıyla çok daha kolay bir şekilde iletişime geçebilecekleri konum tabanlı bir sosyal ağ olarak karşımıza çıktı. Hem bir ağ gibi iletişim imkanları sunması hem de konum bazlı olduğu için dostlarınızla ortak bir şekilde yapmak istediğiniz etkinlikler konusunda destek sunması onu oldukça etkili bir hale getiriyor. Ücretsiz olarak sunulan ve kullanımı kolay bir arayüzle birlikte gelen Connect'in iOS platformunda da bir eşi bulunuyor ve böylece neredeyse tüm arkadaşlarınızı içerisinde bulabileceğiniz düşünüyorum.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda direkt olarak çevrenizde bulunan arkadaşlarınızı harita üzerinde görebiliyorsunuz ve uygulama sosyal ağ veya e-posta hesaplarınızdaki kontak bilgilerinden faydalanarak arkadaş ekleme işlemlerini hızlıca gerçekleştirebiliyor. Kimin hangi şehirde yaşadığı ve son zamanlarda neler yaptığı konusunda destek sunan uygulama, dilerseniz diğer sosyal ağlarda hangi işlemleri gerçekleştirdiklerini de size bildiriyor.

Eğer onlarla iletişime geçmek isterseniz hemen mesaj gönderme, arama ve e-posta gönderme seçeneklerinden faydalanarak uygulamalar arasında geçiş yapmaya çalışmadan erişim gerçekleştirmek de mümkün oluyor. Grup sohbetleri ve gerçek zamanlı konum paylaşımı özellikleri ise özellikle buluşmalar yapmak isteyenlerin işini görecektir.

Çeşitli kriterlere göre kişi arama seçeneklerinin de Connect'te yer alması, yeniden bulmak istediğiniz kişilere erişebilmeniz için gerekli desteği sunuyor. Ancak uygulamanın çalışması esnasında GPS verilerinden devamlı olarak faydalanılmasının cihazınızın batarya tüketimi üzerinde negatif bir etkisi olabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

YORUMLAR