Crazy Camera

Crazy Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Camera, fotoğrafını çektiğiniz kişiyi farklı resimler içerisindeki alanlara yerleştirerek çok daha güzel fotoğraflar elde etmenizi sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Bir çok arkadaşınızın yaptığına emin olduğum hareketlerden bir tanesi, kendi resimlerini bir şehir meydanındaki panoya, otobüslerin üstüne, duvardaki çerçevelere yapıştırmasıdır. Aslında oldukça basit bir işlem olmasına rağmen doğru aracı kullanmadan yapmanız hem zor hem de uğraş verici oluyor.

Crazy Camera uygulaması fotoğrafını çektiğiniz kişileri yada kendinizi farklı resimler içerisine şık bir şekilde yerleştirmenize yardımcı oluyor ve böylece ortaya çok daha güzel ve eğlenceli fotoğraf ortaya çıkıyor. Son derece basit bir kullanıma sahip olan uygulamayı kullaanbilmek için ilk olarak bir kişinin fotoğrafını çekiyorsunuz. Bu kişi kendiniz yada arkadaşınız olabilir. Daha sonra uygulama içerisindeki hazır şemalardan bir tanesini seçerek resmini çekmiş olduğunuz kişinin fotoğrafını yerleştiriyorsunuz ve yeni resminiz hazır oluyor.

Basit bir fotoğraf düzenleme uygulaması olmasına rağmen doğru ve yerinde kullanıldığında hem eğlenceli hem de komik sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Kendinizi yada arkadaşlarınızı ev duvarlarında, şehir tabelalarında yada ressam tuvallerinde görmek için Crazy Camera uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR