Discovery

Discovery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Discovery farklı yapılar inşa etmenizi mümkün kılan bir sandbox oyunu

Discovery eğer Minecraft tarzı oynları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir sandbox oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Discovery'de bize tuğlalardan oluşan dev bir dünyayı keşfetme imkanı veriliyor. Biz bu dünyadaki tuğlaları değiştirerek kendi evlerimizi, binalarımızı, köylerimizi, şehirlerimizi ve dev harikaları inşa edebiliyoruz veya dünyanın derinliklerine kadar toprağı kazabiliyoruz. Ayrıca yapılaırmızın etrafına ışık kaynakları ekleyerek onların ihtişamlı görünmelerini de sağlayabilmekteyiz.

Discovery'de bir gece-gündüz döngüsü de yer alıyor. Yapılarımızı inşa ettikten sonra onların günün farklı saatlerinde nasıl göründüklerine şahit olmak keyif verici bir eylem. Discovery'nin Minecraft benzeri sandbox oyun yapısı yine aynı tarzdaki piksek tabanlı grafiklerle birleşmekte. Oyunun düşük konfigürasyona sahip akıllı telefonlarda bile akıcı bir şekilde çalışması oyuna artı puan kazandırıyor.

Gerçekçi gölge ve ışıklandırma efektlerine sahip olan Discovery eğer kendi dünyanızı Android cihazınız üzerinde inşa etmek isterseniz hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR