Dudeski

Dudeski
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dudeski, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kayak oyunu olarak dikkat çekiyor.

Dudeski, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kayak oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, beceri ve aksiyon dinamiklerini başarılı bir şekilde kombine ederek ortaya denemeye değer bir oyun deneyimi çıkartıyor.

Oyunda karlı yamaçlardan aşağıya doğru süzülen bir karakteri kontrol etmemiz bekleniyor. Bu karakterin rotası tehlikelerle dolu. Parkurlarda karşımıza beklenmedi türden tehlikeler çıkıyor ve yola devam edebilmek için bunları aşmamız bekleniyor. Bunu başarmak pek kolay değil çünkü önümüzdeki yolun çok az bir miktarını görebiliyoruz. Dolayısıyla gereken hamleyi yapmak için sadece birkaç saniyemiz oluyor.

Dudeski'de kazandığımız puanlarla satın alabileceğimiz birçok aksesuar bulunuyor. Bunları alarak karakterimize ekstra özellikler kazandırabiliyoruz.

Oyunda dört farklı mekan bulunuyor. Elbette hepsi az çok birbirine benziyor fakat tema olarak farklı çizgilerde ilerliyorlar. Grafik olarak da oyun salonlarında karşımıza çıkan arcade oyunları anımsatıyor. Zaten ses efektleri de bu atmsoferi destekler nitelikte.

Genel olarak oyunseverleri tatmin edecek özellikler sunan Dudeski, bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR