Elementalist

Elementalist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elementalist, oyuncuların sıralı şekilde oynayacakları ve Android kullanıcılarına farklı bir oyun deneyimi yaşatacak olan heyecanlı ve eğlenceli bir oyundur.

Elementalist, Android cihazlar üzerinde ücretsiz olarak oynanabilecek olan heyecanlı oyunlardan bir tanesidir. Oyundaki göreviniz, büyülerinizi kullanarak düşmanlarınıza saldırmak ve onların yaptığı saldırılara karşı savunmak. Bu şekilde düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. Oyunu oynamaya başladığınızda, oyunun sahip olduğu savaş sisteminden oldukça etkileneceksiniz.

Uygulama marketi üzerindeki en kendine özgü oyunlardan bir tanesi olan Elementalist'de, büyülerinizi kullanabilmek için büyü ikonlarının üstüne gelerek ekranın ortasına götürmelisiniz. Aynı şekilde düşman saldırılarını da atlatmanız gerekiyor. Düşmanınıza daha fazla zarar vermek ve daha yüksek rakamlarda hasar verebilmek için ikonları doğru şekilde oynatmalısınız. İkonları çizerken yaptığınız yanlışlar, düşmana vereceğiniz hasarı düşürmektedir. Bu yüzden ikonları çizerken parmaklarınızın oldukça hassas olması gerekmektedir.

Oyunda kazandığınız altınları kullanaran yeni büyülerin kilidini açabiliyorsunuz. Bunun dışında bölümleri geçtikçe yeni geliştirme seçenekleri ve karakterlerin de kilidini açabilirsiniz. Oyunun grafikleri oyunun genel konseptine oldukça uygun tasarlanmış ve hoşunuza gideceğini düşünüyorum. Fakat ufak geliştirmeler sayesinde oyunun grafikleri çok daha etkileyici yapılabilir.

Oynadıkça bağımlısı olacağınız türden bir android oyunu arıyorsanız, Elementalist uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek farklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR