Empires and Allies 1.5.886180 (Android)

Empires and Allies

Empires and Allies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Empires and Allies içerisinde bolca aksiyon yer alan bir mobil strateji oyunu

Empires and Allies eğer modern savaş teknolojilerinin ve silahlarının kullanıldığı oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Empires and Allies'ta dünyayı kurtarmak için mücadele eden bir gücü yönetiyoruz. Kötü niyetli DDO örgütünün dünyayı tehdit ettiği oyunda bu teröristleri durdurabilmek için silahlanmamız gerekiyor. Bu işi gerçekleştirebilmek için ilk olarak kendi karargahımızı inşa ediyoruz ve ordumuzu kurmaya başlıyoruz. Ordumuzu oluşturmak için ise farklı ve yeni teknolojileri araştırmamız ve uygulamamız gerekiyor. Bunun için kaynak toplamaya çalışıyoruz ve düşman güçleriyle çarpışıyoruz.

Empires and Allies genel olarak bakıldığında Clash of Clans tarzı strateji mekaniklerini Red Alert tarzı bir görünüm ve hissiyatla birleştiren bir oyun olarak tanımlanabilir. Oyunda helikopterler, tanklar, uçaklar, nükleer bombalar ve füzeler gibi modern silahları kullanabiliyoruz. Eğer fantastik kurguya sahip oyunları sevmiyorsanız Empires and Allies bu özelliğiyle hoşunuza gidebilir.

Empires and Allies'ın Türkçe desteğine ve oldukça güzel grafiklere sahip olması oyuna artı puan kazandırıyor.

ARTILAR

Güzel grafikler

Türkçe desteği

EKSİLER

YORUMLAR