Eversnap (Android)

Eversnap

Eversnap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eversnap, düğün, parti ve benzeri aktivitelerde çektiğiniz fotoğrafları özel olarak paylaşabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Eversnap, Android cihazlarınız üzerinde arkadaş gruplarınız ile etkinlik, düğün, mezuniyet kutlaması, doğum günü ve tatil gibi aktivitelerinizin fotoğraf ve videolarını özel olarak paylaşabilmenizi sağlayan ücretsiz bir fotoğraf paylaşım uygulaması.

Kullanımı oldukça basit olan Eversnap uygulaması, istediğiniz kişileri ekleyeceğiniz gruplar kurarak özel fotoğraf ve video albümlerini paylaşma imkanı sunuyor. Kendi kategorisindeki benzer uygulamalardan bir adım öne çıkan Eversnap, sunduğu özellikler ve fonskiyonlar ile bunu size gösteriyor.

İstediğiniz kişiler ile özel fotoğraf ve videolar paylaşma imkanı sunan uygulama, yaptıpınız paylaşımlar üzerinde herhangi bir paylaşım limiti de koymuyor. Bunun anlamı dilediğiniz kadar fotoğraf ve video paylaşabiliyor olmanız. Dilediğiniz büyüklük ve uzunlukta video paylaşımı da yapmanızı sağlayan bu yararlı uygulama, Android ve iOS cihazlar üzerinde çalışıyor ve özel tüm fotoğraf ve videolarınıza farklı cihazlardan erişim imkanı sunuyor.

Eğer arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınız ile bu tür fotoğraf ve video paylaşımlarını düzenli olarak yapıyorsanız Eversnap'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR