eWeapons 1.0.2 (Android)

eWeapons

eWeapons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

eWeapons, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir silah simülasyonu oyunudur.

eWeapons, silahların dünyasına meraklı insanların mutlaka denemek isteyeceği bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz bu yapımda, istediğiniz herhangi bir silahı alarak onu test edebilirsiniz.

Silahlara ne kadar meraklısınız bilmiyorum. Oyun oynayan bir insansanız ve özellikle FPS (First Person Shoot) seviyorsanız en azından silahların adlarını öğrenmek isteyebilirsiniz. eWeapons simülatörü de aslında bu işe yarıyor. Sizi silahların dünyasıyla başbaşa bırakıyor ve birçok silah çeşidi arasında geçiş yaparak gerçekçi bir deneyim yaşatıyor. Dilerseniz keskin nişancıların kullandığı silahı, dilerseniz av tüfeğini, hafif makineli silah ve tüfekleri telefonunuzdan rahatlıkla test edebilirsiniz.

eWeapons'ın en iyi özelliklerinden biri de hiç şüphesiz oynanış mekaniği. Biraz önce söylediğim gerçekçi bir silah kullanma deneyimini sonuna kadar yaşıyorsunuz. Size uygun silahı seçtikten sonra tetiği çekmeniz yeterli oluyor. Mermi konusunda da endişelenmenize gerek yok, sınırsız cephanesi sayesinde istediğiniz kadar ateş edebiliyorsunuz. Oyundaki seslerin fazlasıyla iyi olduğunu söyleyebilirim. Üstelik özel ses efektleri de uygulanmış ve oyuna ayrı bir hava katmış. Geri tepme etkisi de hoş olmuş diyebilirim.

Silahların dünyasını merak edenlerin mutlaka denemesi gereken eWeapons oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için garip ama eğlenceli bir uğraş olduğunu söylemeliyim.