Exion Off-Road Racing 1.28 (Android)

Exion Off-Road Racing

Exion Off-Road Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Exion Off-Road Racing, güçlü arabalar kullanarak arazi üzerinde yarışlar yapabileceğiniz heyecanlı ve ücretsiz bir Android araba oyunu.

Exion Off-Road Racing, Android telefon ve tablet sahiplerinin cihazlarına ücretsiz olarak indirip oynayabileceği bir arazi araba yarışı oyunu. Hem lüks hem de güçlü arabalar kullanacağınız bu oyunda arazi üzerinde yarışmak ekstra bir keyif veriyor.

Normal şehirde ya da pistte geçen araba yarışı oyunlarına göre daha farklı olan bu oyunda, arabanın kontrollerini de toprak ve kum nedeniyle bieraz daha zor sağlıyorsunuz. Ücretsiz bir oyun olmasına rağmen, kolay kontrol mekanizması ve rahat bir oynanış bulunuyor.

Oyun çok fazla kalitlei olmamasına rağmen Android mobil cihaz sahiplerinin eğlence amaçlı oynayabileceği bir araba oyunu diyebilirim. Fizik tabanlı geliştirilen oyunda 3 boyutlu grafikler bulunuyor. Ayrıca oyun içerisinde de kamera açısını araç içine ya da dışına çıkartarak arabayı daha rahat kullanmanız mümkün.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir araba yarışı oyunu arıyorsanız, tozu dumana katacağınız Exion Off-Road Racing'i denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR