Fake Call and SMS

Fake Call and SMS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android işletim sistemli akıllı telefonunuzdan sahte aramalar veya mesajlar oluşturabileceğiniz harika bir uygulama.

Bulunduğunuz sıkıcı bir ortamdan, telefonla konuşma bahanesiyle kaçmak istediğinizde Fake Call & SMS uygulaması kurtarıcı bir rol oynayabilir.

Basit bir mantıkla çalışan uygulama, adından da anlaşılacağı gibi sahte aramalar veya kısa mesaj gönderme fonksiyonlarına sahip. Uygulamada bulunan süreleri seçebileceğiniz gibi, kendiniz de bir süre belirleyerek, seçtiğiniz bir kişiden sahte bir arama alabiliyorsunuz. Hızlı arama, Hızlı Mesaj, Arama, Mesaj gibi 4 farklı seçenek bulunan uygulamada, “hızlı” olarak adlandırılan bölümlerde kişi ve süre seçerek hızlı ayar yapabilmeniz mümkün. Diğer seçeneklerde ise detaya inerek, arayacak kişi, zil sesi, arama ekranı arayüzü gibi ayarları tanımlayabilirsiniz. Bu ayarları yaptıktan sonra tek yapmanız gereken Kaydet butonuna basıp beklemek oluyor.

Peki ya arandıktan sonra süreç nasıl işliyor merak ediyorsanız hemen aktaralım. Gelen aramaya, normal bir şekilde yanıt veriyorsunuz, karşı taraftan doğal olarak ses gelmeyecektir. Konuşmanın ne kadar süreceği size kalıyor ve sanki gerçekten telefonla konuşuyormuş gibi sohbeti uzatabilirsiniz. Aynı şekilde, örneğin bir ortamdan ayrılmak veya bir süre uzaklaşmak isterseniz uygulamanın mesaj gönderme fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz kişi veya numaradan alacağınız “sahte” bir mesajla ani bir işinizin çıktığı bahanesini kullanabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Fake Call & SMS uygulamasını, cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve uygulamanın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.