Farm Up 4.9 (Android)

Farm Up

4.9
Farm Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Up, Android cihazınızda çevrimiçi ve çevrimdışı oynayabileceğiniz kaliteli bir çiftlik kurma oyunu.

Farm Up, Android telefon ve tabletinizde Farmville’den sonra oynayabileceğiniz en iyi çiftlik kurma ve yönetme oyunu. Çevre ve karakter animasyonları sayesinde kendinizi gerçekten bir çiftlikteymiş gibi hissedeceğiniz oyunda Jennifer adında yeni çiftlik satın almış birine yardımcı oluyorsunuz.

Animasyonlarla süslenmiş yüksek kalitede görselleriyle dikkat çeken çiftlik kurma oyununda kriz dönemine denk geliyor ve genç bir girişimciye çiftliğini kurması, genişletmesi için yardım ediyoruz. Oldukça ufak bir çiftlikte başladığımız oyuna tarım ve hayvancılık alanında çalışmalar yaparak gelişmeye çalışıyoruz. Gelişim aşamasında sebze ve meyve ekip yetiştirmekten, kanatlı ve büyükbaş hayvan yetiştirmeye kadar bir çiftlik yaşamında olağan olan her şeyi yapabiliyoruz. Hatta seri konserve ürünler üretip şehirlere satmak üzere fabrikalar da kurabiliyoruz. Tabii ki bir simülasyon oyunu olduğundan tüm bunları yapmak büyük sabır gerektiriyor.

Bizleri 1930’lu yılların çiftlik hada yatını yaşatan oyunu hem tek başımıza hem de arkadaşlarımızla birlikte oynayabiliyoruz. Diğer bir deyişle çiftliğimizi tek başımıza kurup yönetebildiğimiz gibi Facebook arkadaşlarımızın da çiftliğimize katkı sağlamasını sağlayabiliyor, aynı şekilde biz de arkadaşlarımızın çiftliklerini ziyaret edebiliyoruz. Oyunun bu yönünden yararlanabilmeniz için interneti aktif etmeniz gerekiyor.

Jennifer ve ailesine çiftliklerini kurma aşamasında yardımcı olduğumuz oyunun Türkçe dil desteği olmaması haricinde bir sorunu yok. Sanalda da olsa şehir hayatından kaçıp doğal yaşama merhaba diyebileceğiniz bu oyunu şiddetle tavsiye ederim.

YORUMLAR