Flappy Bee

Flappy Bee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flappy Bee ücretsiz bir Android oyunudur

Flappy Bee basit bir mantığa sahip olan ve eğlenceli bir oynanış sunan, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.

Kısa bir süre önce çıkış yaparak rekor bir ilgi gören Flappy Bird oyununa benzerliğiyle ön plana çıkan Flappy Bee'de kovanından ve sürüsünden ayrı düşen bir arıyı yönetmekteyiz. Arımız kovanına ve sürüsüne geri dönebilmek, arkadaşlarına kavuşabilmek için birçok farklı engeli aşmalı, korku dolu bir yolculuğu tamamlamalıdır. Geceleri şeytani güçler arımızın yolunu işgal ederek gerilim dolu bir macerayı arımıza yaşatıyor. Biz arımıza hedefine ulaşabilmesi için yardımcı olmalı, engelleri aşması için onu yönlendirerek arkadaşlarına kavuşmasını sağlamalıyız.

Flappy Bee, Flappy Bird'e ilginç yenilikler ekliyor. Oyunda çeşitli bonusları toplayarak düşmanlara karşı özel güçlere sahip olabiliyoruz. Oyundaki temel amacımız arımızın kanat çırpmasını sağlamak. Ekrana dokundukça arımız kanat çırpıyor ve havada asılı kalıyor. Çok alçalmamız veya çok yükselmemiz oyunun sonlanması demek. Bu nedenle dikkatli bir şekilde kanat çırpmalı, engeller ve düşmanlar karşısında kararınca alçalmalı veya yükselmeliyiz.

Kolay bir şekilde oynanabilen Flappy Bee her yaştan oyun severe hitap ediyor.

YORUMLAR