Game Dev Story 1.1.7 (Android)

Game Dev Story

Game Dev Story
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz simülasyon oyunudur.

Game Dev Story, bağımlılık yapıcı ve eğlenceli bir iş yönetim ve simülasyon oyunu. Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyunda kendi şirketinizi kurup yönetmeniz gerekiyor.

Bu kategoride pek çok oyun olsa da Game Dev Story pek çoğundan farklı bir tarza sahip. Oyunda kendi video oyun şirketinizi kurmanız ve yönetmeniz gerekiyor. Yetenekli insanları işe alıp onları daha da gleiştirmeniz gerekiyor.

Oyunda bazı görevler var ve bunları tamamlayarak şirketinizi geliştiriyorsunuz. Öncelikle oyunu geliştirmek istediğiniz platformu seçiyorsunuz. Ardından oyunun tarzını ve geliştirme şeklini seçiyorsunuz. Daha sonra da teklifi kimin yazmasını istediğinizi, grafikleri kimin geliştireceğini, sesi kimin geliştireceğini seçiyorsunuz. Son olarak kodları kontrol ediyor ve oyunu piyasaya sürüyorsunuz.

Geliştirdiğiniz bu oyunda yüksek tutmanız gereken bazı elementler var. Bunlar eğlence, yaratıcılık, grafikler ve sesler olarak sıralanabilir. Bunları en iyi şekilde tasarlamalısınız ki en iyi oyunu yaratabilesiniz. Araştırma puanlarınızı bu alanları geliştirmek için kullanabiliyorsunuz. Örneğin ses konusunda sıkıntı yaşıyorsanız dışarıdan birine bu işi verebiliyorsunuz.

Gerçekten eğlenceli, orijinal bir hikayeye sahip bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR