Geometry Dash Lite 1.61 (Android)

Geometry Dash Lite

Geometry Dash Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometry Dash Lite ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli ve aksiyon dolu bir beceri oyunudur.

Geometry Dash Lite, hızlı ilerleyen aksiyon dolu yapısıyla dikkat çeken bir beceri oyunu ve en önemli özelliklerinden biri de ücretsiz olarak indirilebiliyor olması.

Aksiyon dolu olması sebebiyle heyecanın bir an olsun düşmediği oyunda tuhaf tasarımlı geometrik şekilleri kontrol ediyoruz ve tehlikeli platformlar üzerinde ilerlemeye çalışıyoruz. Kulağa kolay gibi gelse de bu görev zaman zaman zorlayıcı olabiliyor çünlü platformların üzeri dikenlerle, engellerle ve tuzaklarla dolu. Bunların arasından sıyrılmalı ve mümkün olduğunca uzağa gitmeliyiz. Oyun bir noktadan sonra rahatsız etmeye başlıyor fakat oyunu asıl bağımlı kılan bu rahatsızlık hissinin oyuncuların hoşuna gidiyor olması. Her öldüğünüzde tekrar denemek isteyeceksiniz!

Oyunda eğlenceli müzikler ve ses efektleri görev yapıyor. Bu tarz oyunlarda görmeye pek alışık olmasak da Geometry Dash Lite'de oyuncuya sunulan farklı kişiselleştirme seçenekleri mevcut. Oyunun yapısı son derece keyifli ve kontroller de buna paralel olarak oldukça iyi tasarlanmış. Kontrol mekaniğine bağlı olarak herhangi bir problem yaşamıyoruz.

Geometry Dash Lite'de dilerseniz kendi bölümlerinizi yaratabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Siz de hızlı macera oyunlarından hoşlanıyorsanız, Geometry Dash Lite'yi denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR