Getir 1.0.3 (Android)
Getir
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Getir uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca günlük süpermarket alışverişlerinizi yapabiliyorsunuz.

Getir uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak evinizin her ihtiyacını karşılamanıza yardımcı olacak bir alışveriş uygulaması olarak karşımıza çıktı ve her ne kadar hizmet makul bir ücrete tabi olsa da uygulamanın kendisinin ücretsiz olduğunu belirtmek gerek. Oldukça sade bir arayüzle etkili bir servisi bir araya getirebilen uygulama, günlük ev ihtiyaçlarınızın karşılanması için yardımcınız olacaktır.

Getir'in en büyük özelliği, ufak tefek ev alışverişlerini online olarak yapmanıza izin vermesi ve böylece sizi sürekli olarak süpermarketlere gitmekten kurtarması. Her ne kadar şimdilik sadece İstanbul'da faaliyet gösterse de, ilerleyen dönemlerde daha geniş bir dağıtım ağına sahip olmasını bekliyorum ve böylece tüm Türkiye'de alışveriş yapmak çok daha kolay hale gelecektir.

Uygulamada yer alan kuryelerin her birinin kendi profili bulunuyor ve böylece size talep ettiğiniz ürünü sağlayacak olan kuryenin önceden nasıl bir şekilde puanlandırıldığını görebiliyorsunuz. Dilerseniz kuryelerle iletişime geçme şansınız da olduğu için herhangi bir sorunla karşılaştığınızda karşınızda muhattap bulabiliyorsunuz.

Hem hızlı teslimat imkanı hem de pek çok ödeme sistemini desteklemesi sayesinde kullanımınız esnasında bir sorunla karşılaşacağınızı da sanmıyorum. Ancak uygulamanın doğru bir şekilde çalışması için internet bağlantınızın olması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Düşük kota harcaması sayesinde 3G üzerindeki kullanımların bile sorunsuzca gerçekleştirilebileceğini de belirtmek gerek.

Eğer günlük alışverişler için kendinize vakit ayıramıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR