Giddylizer 2.0.2 (Android)

Giddylizer

Giddylizer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Giddylizer ile fotoğraflarınıza bildirim simgeleri şeklinde çıkartmalar ekleyebilirsiniz

Giddylizer kullanıcılara fotoğraflara çıkartma ekleme konusunda yardımcı olan bir mobil fotoğraf düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Giddylizer temel olarak Android cihazınızda depoladığınız fotoğraflara bildirim simgesi şeklinde çıkartmalar ekleyebiliyor. Bu sayede çok daha kişiselleştirilmiş ve özel mesajlar taşıyan fotoğraflar yaratabiliyorsunuz.

Giddylizer uygulaması içerisinde yüzlerce farklı çıkartma seçeneği yer alıyor. Klasik bildirim simgelerinin yanında ülke bayrakları gibi çıkartmalar da kullanıcılar tarafından fotoğraflara eklenebilmekte. Uygulama ile fotoğraflarınıza çıkartma ekleyebilmek için uygulamayı çalıştırdıktan sonra ilk önce düzenleyeceğiniz fotoğrafı belirlemelisiniz. Sonrasında çıkartma menüsünden fotoğrafınıza ekleyebileceğiniz çıkartma seçeneklerinden birini seçiyorsunuz. Çıkartma seçimi yaptıktan sonra çıkartmayı fotoğraf üzerinde farklı noktalara yerleştirebiliyor, döndürebiliyor ve büyültüp küçültebiliyorsunuz.

Giddylizer ile düzenlediğiniz fotoğrafları Android cihazınıza kaydedebileceğiniz gibi uygulama aracılığıyla sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz ve e-posta olarak gönderebilirsiniz.

YORUMLAR