GIPHY for Messenger 1.0.0 (Android)

GIPHY for Messenger

GIPHY for Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GIPHY for Messenger, Facebook Messenger üzerinde arkadaşlarınızla mesajlaşırken animasyonlu GIF göndermenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

GIPHY for Messenger, Facebook Messenger uygulamasını aktif olarak kullanıp arkadaşları ile sürekli mesajlaşan kişilerin için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir Android GIF uygulaması.

Animasyonlu GIF'ler bularak göndermenizi sağlayan uygulama, Dünya üzerindeki kullanıcıların en çok tercih ettiği GIF'leri keşfederek Facebook Messenger üzerinde kullanabilmenizi sağlıyor.

Duygu ve düşüncülerinizi daha etkili ve eğlenceli bir şekilde iletebilmenizi sağlayan GIF'ler sayesinde arkadaşlarınızla birlikte kahkahalara boğulabilirsiniz. Yeri ve zamanında kullanıldığında gerçekten eğlenceli olan animasyonlu resimler sayesinde mesajlaşmalarınız eskisine göre daha hareketli geçebilir.

Özellikle mesajlaşırken bol bol emoji kullanan kişilerin işine yarayacağını düşündüğüm uygulama, siyah arkaplan üzerine tasarlanmış ve oldukça şık duruyor. Kolay kullanım sunan uygulama üzerinde sürekli yeni ve popüler GIF'ler keşfederek kendi mesajlaşmalarınızda bu yeni GIF'leri kullanabiliyorsunuz.

Facebook Messenger ile konuştuğunuz tüm kişilere eğlenceli GIF'ler gönderebilmenizi sağlayan GIPHY for Messenger uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.