Goat Simulator GoatZ 1.0.3 (Android)

Goat Simulator GoatZ

Goat Simulator GoatZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Simulator GoatZ, geçtiğimiz yıl popüler olan Goat Simulator oyunu için çıkarılan ve zombiler ile zenginleştirilen eğlenceli bir Android keçi simlülasyonu.

Goat Simulator GoatZ, kendinizi bir keçi kontrol ederken ve zombiler ile birlikta takılacağınız bir dünyada bulacağınız çılgın, heyecanlı ve eğlenceli bir Android keçi simülatörü.

Geçtiğimiz yıl içerisinde tüm oyun platformlarında çıkış yapan Goat Simulator oyununun yenilenmiş versiyonu olan Goatz, keçiler ile zombileri bir araya getiren eğlenceli bir oyun. Keçi ile yapacağınız çılgın şeyleri aklımız almıyorken olaya zombilerin de dahil olması oyunu daha da çılgınlaştırdı diyebilirim. Zombili oyunlar ile dalga geçen Goatz'da bir nevi kontrol edeceğiniz keçi ile zombiler arasında yaşam mücadelesi veriyorsunuz. Dilerseniz keçi ile istediğiniz kadar zombi öldürmek serbest ama onlarda sizi öldürebiliyor.

Kendileri için bile salak diyerek dalga geçebilen çılgın geliştiricilere sahip olan Goat Simulator'ın yeni Goatz versiyonu eski oyuna göre yenilikler barındırıyor. Oyundaki crafting sistemi sayesinde istediğiniz eşyaları üretebilmeniz mümkün.

Çok büyük bir haritas bulunan oyunda kendinizi zaman zaman GTA 5 oynuyor gibi hissedebilmeniz bile mümkün. Özel güölere sahip olan farklı keçilerin kilidini açarak seçebileceğiniz oyunda insanları zombiye dönüştürmeniz de mümkün. Ayrıca düzenli olarak keçi beslemek istemiyorsanız, casual modda oynayarak daha özgür olabiliyorsunuz.

Tamamen eğlence amaçlı geliştirilen ve oynarken amaçsızca hareket edeceğiniz Goat Simulator Goatz'ı oynayabilmek için satın almanız gerekiyor. Çok fazla emek barındırdığı için ücretli olarak satılan Goatz'ı bu tür oyunlar oynamaktan keyif alanlara kesinlikle tavsiye ederim.

YORUMLAR