Goat Simulator

Goat Simulator

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 33,881
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Steam

Bu açık dünya oyununda insanlara ve şehir hayatına başıboş ve inatçı bir keçinin gözünden meydan okuyun.

Bugüne kadar Skyrim ile mitolojik bir dünya olsun, GTA ile suç dünyası olsun, açık dünya oyunlarında birçoğumuzun denemediği şe kalmamıştır. Bu oyunlarda ıssız dağlara bile tırmandıysanız, apartman çatısında kuytu bir köşe bulup sokaktakilere ateş açmaktan zevk aldıysanız ve yeni arayışlar içersine girdiyseniz çare Goat Simulator. Peki neden mi? Bunun için başlıca 3 tane sebep gösterebilirim.

1)      Saçmalamanın sınırlarını zorlayın:

Şimdiye kadar oynadığınız açık dünya oyunlarının kurallarını yıkmak ve saçmalıklarını keşfetmek için azimle çalıştınız. Goat Simulator ile çok gecikmeden oynadığınız keçinin bir mantıksızlık mıknatısı olduğunu fark edeceksiniz. 2 metre uzayan bir dil ile baltayı bir gürz gibi savurduğunuzda ne demek istediğimi daha iyi anlaacaksınız. Yerçekim kurallarını alt üst eden bir fizik motoru da her şeyin tuzu biberi.

2)      İnsanların nafile dünyasını keşfedin:

Doğadan kopan insanların şehir hayatına en iyi muhalefet şüphesiz ki başıboş bir keçi tarafından gelecekti. Modern felsefeciler oturdukları yerden beylik laflarıyla bizim düzenimizi tepetaklak etmeye çalışırken, lafa değil icraate bakan saygıdeğer keçi efendi kurallar bütünümüzdeki saçmalıklara ışık tutuyor. Bize büyük düşünürlerin anlatamadıklarını, göreceksiniz ki, bu keçi şiir gibi döktürecek.

3)      Sadece oynaması değil, izlemesi de zevkli:

Bir sonraki patch için multiplayer yapılması düşünülen Goat Simulator’ın şimdiki hali bile seyircileri göz ardı etmiyor. Kendi adıma konuşayım, oynayıp videosunu yükleyen insanları izlerken bile uzun bir süre güldüm. Goat Simulator’daki abuk görevleri yerine getirirken arkadaşlarınızla sıra değiştirerek çalışmak oyuna ayrı bir renk getirecektir.

Kısacası, türünün az rastlanan bu oyununu oynamak gerçek bir oyunseverin mutlaka edinmesi gerektiği bir tecrübedir. Goat Simulator, tekdüze bir hal almaya başlayan oyun dünyasından kurtulmak isteyenler için uzunca bir süre alternatif bir eğlence sunacaktır. 

ARTILAR

Arkadaşlar arasında daha da zevkli.

Herşeyi deneyebileceğiniz açık bir dünya.

Eğlence dozu yüksek.

EKSİLER

Şimdilik sınırlı olan küçük bir oyun ortamı.

Mantıksızlığa tahammülü olmayanlara eziyet.