Goat Simulator Waste of Space 1.0.3 (Android)

Goat Simulator Waste of Space

Goat Simulator Waste of Space
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Simulator Waste of Space, Android cihazlarda oynanabilir uzay temalı keçi simülasyon oyunu.

Goat Simulator Waste of Space, yediden yetmişe herkesin sevgisini kazanan keçinin uzayda geçen yeni maceralarını konu alan simülasyon oyunu. Serinin yeni oyununda uzayda koloni kuruyor, farklı gezegenleri ziyaret ediyor, uzay gemimize atlayıp ateş etmenin keyfini yaşıyoruz.

Zombilerle karşı karşıya geldiğimiz Goat Z serisi ve sanal dünyada NPC türü yaratıklarla arkadaşlıklar kurduğumuz Goat MMO Simulator oyunundan sonra indirilmeye açılan Goat Simulator Waste of Space’de artık dünyadan kopuyor; uzaya doğru yola çıkıyoruz. Uzay keçisi olarak amacımız uzaya yerleşmek. Uzayda yaşamını sürdüren insanları kafa atarak paraları alıp kendi uzay kolonimizi kurmakla başladığımız yolculuğa asteroitlere ve uzay korsanlarına karşı ateş açarak devam ediyoruz.

Daha geniş haritada oynama şansı sunan Goat Simulator Waste of Space’de tek bir keçiyle oynamıyoruz. Oyunda zaman geçirerek kilidini açabildiğimiz özel güçlere sahip başka keçiler de var. Düşünce gücüyle insanları ortadan kaldırma gibi fantastik hareketlerin oyuna eğlenceli bir hava kattığını da eklemek gerek.

YORUMLAR