Grudgeball

Grudgeball
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Grudgeball, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Regular Show adlı bir çizgi diziden çıkmış olan oyun aslında sizi yeni bir spor aktivitesiyle tanıştırıyor.

Her ne kadar bu çizgi dizi ülkemizde popüler olmasa da, oyunu oynamak ve keyif almak için izliyor olmanıza hiç gerek yok. Oyunda çizgi diziden karakterler de var elbette ama onları tanıyor olmanız da yine eğlenmeniz için bir gereklilik değil.

Grudgeball bu çizgi dizide oynanan bir spor türü diyebilirim. Voleybol ve yakartop karışımı bir oyuna benzeyen Grudgeball, hem hayatınıza bir farklılık getirecek hem de boş vakitlerinizi eğlenceyle dolduracak.

Oyunu iki farklı takım karşılıklı oynuyor ve her takımda üç kişi bulunuyor. Temel fikir ise topu elinizde tutabildiğiniz kadar uzun süre tutabilmek fakat ardından da takım arkadaşlarınızla paslaşmanız gerekiyor yoksa topu kaybediyorsunuz.

Daha sonra da topu olabildiğince hızlı bir şekilde rakip takımın oyuncusuna fırlatıyor ve onlara zarar vermesini sağlıyorsunuz. Bu şekilde ne kadar dayabilirseniz dayanıyor ve diğer takımı alt etmeye çalışıyorsunuz.

Kaotik bir ortamda oynanan oyunun grafikleri de çizgi dizideki gibi tasarlanmış diyebilirim. Renkli ve canlı animasyonları, farklı güçlendiricileri, kullanabileceğiniz farklı elementleri ve özelleştirilebilir karakterleri de oyuna artı değer katıyor.

Oyunu isterseniz tek başınıza bilgisayara karşı oynayabiliyor isterseniz de aynı cihaz üzerinden bir arkadaşınızla çoklu oyunculu modda oynayabiliyorsunuz. Eğlenceli bir tarza sahip olan Grudgeball'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR