Her gün 1

Her gün 1
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Her gün 1, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir bilgi edinme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Android işletim sistemine sahip tabletleriniz ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkan Her gün 1 uygulaması yeni bilgiler edinerek genel kültür seviyenizi geliştirebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamayı kullanarak hergün yeni bilgiler edinebilirsiniz.

"Her gün yeni bir" sloganıyla karşımıza çıkan uygulama sayesinde genel kültür konusunda bilgilerinizi arttırabilir ve merak ettiğini konulara dair araştırmalar yapabilirsiniz. Her gün yeni haberleri de takip edebileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz olup son derece sade ve kullanışlıdır. Bilim ve teknoloji alanından yeni bilgiler edinebilir, son dakika haberlerini takip edebilir ve her gün karşınıza gelen bir uygulama ve oyun hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Tanınmış kişilerin biyografilerini de takip edebileceğiniz uygulama tam bir genel kültür geliştirme uygulamasıdır. Zorlanmadan kullanabileceğiniz uygulama basit arayüzü ile kullanıcılarına hizmet veriyor. Editörler tarafından manuel olarak güncellenen kaynakarı her gün takip edebilir ve daha bilgili biri haline gelebilirsiniz. Bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Her gün 1 uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR