Hero Jump 1.0.5 (Android)

Hero Jump

Hero Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero Jump, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, keyifli atmosferiyle beğenimizi kazanan bir koşu oyunu.

Hero Jump, Android tablet ve akıllı tabletlerimiz üzerinde keyifle oynayabileceğimiz bir koşu oyunu olarak tanımlanabilir. Her ne kadar koşu oyunu olsa da kontrolünü ele aldığımız karakterler yukarı doğru koştukları için tırmanma oyunu desek de yanlış olmaz.

Oyunda farklı yapımlardan tanıdığımız farklı süper kahramanlar var. Elbette bunların hepsi farklı isimlere sahipler. Telif konularıyla uğraşmak istemeyen yapımların izlediği bu yol aslında oyuna gülünç ve eğlenceli bir atmosfer kazanmış. Kırk yıllık Superman'in karşımıza Hero olarak veya Wolverine'in Wolf olarak çıkması, bizleri epey eğlendirdi.

Oyundaki temel amacımız sürekli olarak yukarı doğru koşan karakterlerin engellere çarpmalarına mani olmak. Bunu yaparken bir de rastgele serpiştirilmiş olan puanları toplamamız gerekiyor. İki işi aynı anda yapmaya çalışırken epey zorlandığımızı itiraf etmemiz gerek. Bu işlere bir de bizi yolumuzdan alıkoymak isteyen düşmanlar eklenince, görevimiz iyice zorlaşıyor.

Karakterleri kontrol edebilmek için ekrana dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Kolay kontrol mekanizması sayesinde oyunu herkes rahatlıkla oynayabilir. Özellikle çocuklara hitap edeceğini düşündüğümüz Hero Jump, eğlenceli ve ücretsiz olmasına rağmen kaliteli bir oyun.