Horizon 1.0.4.15 (Android)

Horizon

Horizon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için ücretsiz olarak sunulan Horizon uygulamasıyla videolarınızı kamerayı döndürseniz bile hizası bozulmayacak şekilde çekebilirsiniz.

Horizon uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak video çekenlerin en büyük ihtiyaçlarından bir tanesini karşılayabilen ücretsiz bir uygulama olarak hazırlanmış ve sahip olduğu özellikleri kullanmak için herhangi bir özel efor sarfetmek gerekmiyor.

Uygulama temel olarak mobil cihazınızı nasıl tutarsanız tutun daima düz görünen videolar çekmek için kullanılıyor. Yani dik olarak çekmeye başladığınız videonuz, cihazı daha sonra yatay çevirmeniz halinde yine düzgün olarak çekilmeye devam ediyor. Böylece video çekmeye başladıktan sonra cihazınızı döndürseniz bile bilgisayardan izlediğinizde yana eğik bir videoyla karşılaşmıyorsunuz.

Henüz telefon üreticileri böyle bir özelliği cihazlarına getirmedikleri için pek çok kullanıcı farkında olmadan hizası bozulmuş videolar izlemek zorunda kalıyor. Horizon bu soruna çözüm getirirken kullanıcılara hem ön hem de arka kamerayı kullanma iznini veriyor. Ayrıca düşük, orta ve yüksek kaliteli çekim seçenekleri sayesinde düşük yer kaplayan videolar de elde edebiliyorsunuz.

Videolara ufak tefek filtreler ve efektler ekleyerek daha güzel görünmelerini de sağlayabilen uygulama, maalesef ücretsiz sürümünde sadece 15 saniyeye kadar watermarklı çekim imkanı sunuyor. Ancak temel çalışma prensiplerini ve özelliklerini deneyerek beğenmeniz halinde uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak tam sürüme geçiş yapabilirsiniz.

Eğer videolarınızda sık sık hizalama ve döndürme sorunları yaşıyor, bunların üstesinden gelmek istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.