Hyper Timelapse 1.3.7 (Android)

Hyper Timelapse

Hyper Timelapse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hyper Timelapse uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca hızlandırılmış videolar çekebilirsiniz.

Son dönemlerde hızlandırılmış şekilde görünüme sahip olan veya kısaca zaman atlamalı olarak adlandırılan videoların oldukça popüler hale geldiklerini söyleyebilirim. Zira bu videolar kısa süre içerisinde onlarca farklı şeyi anlatabildikleri için kullanıcılar tarafından tercih ediliyorlar ve özel günleri en kolay yoldan başkalarına aktarabilmek için güzel bir alternatif haline geliyorlar.

Bu işi gerçekleştirebilmek için hazırlanmış alternatif uygulamalardan bir tanesi de Hyper Timelapse olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak sağladığı avantajlardan faydalanabiliyorsunuz. Hem kolay kullanımı hem de Android cihazınızı yormayan hızlı yapısı sayesinde zaman atlamalı videolar konusunda ilk tercihlerinizden bir tanesi olacaktır.

Uygulamanın içerisinden direkt olarak video çekme şansınız olduğu kadar önceden çekilmiş videoları timelapse hale getirmek için kullanabileceğiniz seçenekler de uygulama içerisinde var. Ancak pek çok benzer uygulamanın aksine Hyper Timelapse'ın hızlandırma oranı 8 katına kadar ve bu nedenle istediğiniz kadar yüksek hızı yakalamak konusunda sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Hazırlanan videoları daha sonra sosyal medya ağlarından dostlarınızla paylaşabilmeniz için kullanabileceğiniz tüm popüler paylaşım butonları da uygulamanın içerisine entegre edilmiş durumda. Basit ancak etkili bir zaman atlatmalı video çekim uygulaması arayanlar Android cihazlarında kesinlikle göz atmalılar.