iBattery 2.7 (Android)

iBattery

2.7
iBattery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iBattery, Android cihazlarınızın batarya ömrünü uzatabilmek için kullanabileceğiniz kullanımı en kolay Android batarya uygulaması.

iBattery, Android akıllı telefonlarınızın bataryası çok kısa sürüyorsa bu sorunu bir nebze de olsa çözmenizi sağlayacak ücretsiz ve yararlı bir Android batarya uygulaması.

Uygulamanın batarya ömrünü uzatması dışında en güzel özelliği ise son derece basit ve kolay kullanıma sahip olması. Tek bir tuşa basarak aktif edeceğiniz uygulama yine aynı şekilde tek bir tuşa basarak kapanıyor.

iBattery uygulaması aslında diğer batarya ömrü uzatma uygulamaları gibi çok detaylı ve geniş kapsamlı bir Android uygulaması değil. Fakat görevini basit olarak iyi şekilde yaptığı için batarya ömrünü uzatıyor.

Android telefon ve tabletiniz uyku modundayken internet bağlantısını keserek pil tasarrufu yapılmasını sağlayan uygulama, aynı zamanda çalışmaya devam eden tüm uygulamaları kapatarak ekstra batarya tasarrufu sağlıyor. Bunun dışında ise belirlediğiniz bir batarya ömrü oranında telefon kendini uçak moduna alarak pil tüketimini minimuma indiriyor. Bu özelliği zor durumda kaldığınızda ve telefon ya da tabletiniz kapanmaması gereken durumlarda kullanabilirsiniz. Oldukça işinize yarayacaktır.

Uygulamanın yaptığı her şeyi kendiniz de yapabilirsiniz fakat uygulama tüm bu işlemleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyor. Bu nedenle iBattery'i ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR