Infinit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    342

  • Üretici

    Infinit International Inc

Infinit uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak diğer cihazlarınıza dosya transferleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Infinit uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir dosya transfer uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve sade bir arayüzle birlikte gelen uygulama, hem mobil cihazlarınız arasında hem de mobilden PC'ye veya PC'den mobile dosya transferlerini oldukça zahmetsiz bir hale getiriyor diyebilirim.

Uygulama çalışırken noktadan noktaya adlı bir algoritma kullanıyor ve bu algoritma sayesinde ikisi de aynı ağa bağlı cihazlar arasında direkt bağlantı kuruluyor. Kurulan bu direkt bağlantı sayesinde internet bağlantısı hiç meşgul edilmeden cihazlar arasında dosya transferi mümkün hale geliyor. Ayrıca bu bağlantının çok hızlı olması sebebiyle 2 GB'lık dosyaların bile 10 dakikalık bir süre içerisinde indirilmesi veya cihazdan cihaza aktarılması mümkün oluyor.

Klasik dosya transferinden 30 kata kadar daha hızlı olabilen bu sistem, cihazlar aynı ağda değillerse de oldukça performanslı bir şekilde çalışıyor ancak tabii ki bu durumda hem kota harcaması gerçekleşiyor hem de transfer hızı internetiniz kadar hızlı olabiliyor.

Uygulama vasıtasıyla gerçekleştirilen tüm dosya transferlerinin şifreli bir şekilde gerçekleşmesi sayesinde gizli dosyalarınızı bile korumalı bir şekilde gönderebiliyor ve başkalarının içeriklerinizi görmeyeceklerinden emin olabiliyorsunuz. Bilhassa büyük boyutlu dosya transferlerini hızlıca tamamlamak isteyenlerin fiziksel olarak cihazlarının yakınına gelmeden bu işlemleri sonlandırmalarına destek olabildiğini belirtmem gerek.

Hızlı dosya transferi imkanları arayan kullanıcılar göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR