PixraNaz

PixraNaz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PixraNaz, sevdikleriniz ile çekildiğiniz güzel fotoğraflara nazar değmemesi için nazar boncuğu eklemenizi sağlayan yararlı bir Android uygulamasıdır.

PixraNaz, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde fotoğraflarınıza nazar boncuğu eklemenizi sağlayan yararlı, eğlenceli ve ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Herkes fotojenik değildir fakat herkesin mutlak güzel çıktığı fotoğraflar vardır. Bu fotoğrafları sosyal medya üzerinde yüzlerce kişi ile paylaşmakta kaçınılmaz sonlardan biri. Eğer nazara inanıyorsanız, bu fotoğrafları paylaşmadan önce InstaNaz uygulaması ile farklı şekillerdeki nazar boncuklarından bir tanesini ekleyebilirsiniz.

Eşinizle, sevgilinizli, bebek yada çocuğunuzla, aileniz ve arkadaşlarınız ile çekildiğiniz fotoğrafların kem gözlerden uzak durmasını sağlamak ve nazar değmesini engellemek için şirin nazar boncuklarından bir tanesini eklemenizi tavsiye ederim. Uygulamayı mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz fakat size sunulan standart nazar boncuklarından farklı nazar boncuğu modellerini kullanmak isterseniz ücret karşılığı satın alabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak seçtiğiniz tüm fotoğraflara nazar boncuğu ekleyebiliyorsunuz. Kullanımı son derece basit olan uygulama ile eklediğiniz nazar boncuklarını ekran üzerinde tutarak fotoğrafın farklı yerlerine taşıyabilirsiniz. Sade bir tasarıma sahip olan PixraNaz uygulamasını seveceğinizi düşünüyorum.

YORUMLAR